GÜLTEPE SON ANDA GÜLDÜ: 3-2

Hafta sonu oynanan Süper Amatör Küme müsabakasında Gültepespor ikinci yarısı stresli geçen müsabakayı kazanarak bir hafta aradan sonra 3 puanı hanesine yazdırdı.

STAD: Sümer 1 Nolu Saha

HAKEMLER: Nuri Karahançer** Ahmet Ulu** Ahmet Çıtak**

GÜLTEPESPOR: Bülent Aygün** Yavuz Özbay** İsmail Yılmaz** Mesut Yılmaz** A.Atakan** Tugay Karatekin** (Dk.46 Recep Onur**) Seçkin Maraşlı** (Dk.66 Abdulkadir**) Mustafa Kaypak*** Turgut Kıvrak*** Ramazan Durdu*** Ufuk Güneri** (Dk.75Ertuğrul Erdinç**)

DEMİRSPOR: Mehmet* Yusuf Yiğit* Kenan Yıldız** İbrahim Fındıkçı* (Dk.46 Alperen*) Kadri Ulusoy* İsmail Özer* Halil Palaz* Eren* Mehmet Karakoyun** (Dk.75 Nufil*) Kaan Turan* Ferhat Uğur* (Dk.46 Ebubekir**)

GOLLER: Dk.6 Turgut Kıvrak, Dk.12 Mustafa Kaypak ve Dk.77 Ramazan Durdu (Penaltı) (Gültepespor) Dk.38 Mehmet Karakoyun (penaltı) ve Dk.52 Ebubekir (Demirspor)

KIRMIZI KART: Dk.86 Kaan Turan ve Dk.86 Yusuf Yiğit (Demirspor)

Maçın ilk dakikalarında baskı kuran Gültepespor Turgut ile öne geçti. Mustafa Kaypak 15’inci dakikada durumu 2-0 yaptı. Demirspor ilk yarı bitmeden Mehmet’in penaltı golü ile farkı bire indirdi. İkinci yarıya daha etkili başlayan Demirspor Ebubekir ile skoru dengeledi. Beraberlik golünden sonra hızlanan oyunda 77’inci dakika oynanırken Gültepespor penaltı kazandı. Penaltıyı gole çeviren Ramazan Durdu Gültepespor’u öne geçirerek skoru belirledi. İLYAS KAPLAN

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.