KAFKAS OYUNLARI İLE ŞAMPİYONLUĞU KUTLADILAR

Cuma Uluçay 2’inci Amatör Küme A Grubunda şampiyonluk ipini göğüsleyen Kafkasspor’lu futbolcular Kafkas müzikleri eşliğinde kutlama yaptı.

Ligin bitimine 2 hafta kala yakın takipçisi Anadolu Yıldızları’nı 3-1 yenerek şampiyonluğunu ilan eden Kafkasspor maç sonrası adına yakışır şekilde kutlama yaptı.

Maç sonrasında Kafkasporlu oyuncular formaları ile sahada akardion eşliğinde ‘Şeşen’ adı verilen Kafkas dansı ile şampiyonluğu kutladılar. Hafta sonu Argıncık Stadı’nda oynanan karşılaşmada Anadolu Yıldızları’nı Fırat, Burak ve Seyit’in golleri ile mağlup eden Kafkasspor, İkinci Amatör Küme A Grubu’nda ligin bitimine 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti. Maçtan sonra Yeşil-Beyazlı takımın taraftarları yanlarında getirdikleri akardion ile saha içinde “Şeşen” isimli Kafkas oyununu oynadı. Futbolcular kıyafetlerin değiltirmeden forma ve kramponları ile ‘Şeşen’ oyunu oynayarak şampiyonluğu kutladılar. Bu sezon yenilenmiş kadrosu ile mücadele eden Kafkasspor, önümüzdeki sezon 1’inci Amatör Küme’de mücadele edecek. HABER MERKEZİ

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla