MENSAH: KAYSERİSPOR İÇİN OYNAYACAĞIM

SPOR  Toto Süper Lig takımlarından İstikbal Mobilya Kayserispor’un futbolcusu Bernard Mensah, Kayserispor için oynayacağını söyledi.

Yeni sezon hazırlıklarına kulüp tesislerinde devam eden İstikbal Mobilya Kayserispor’un 16 Haziran’da Avusturya kampına gidecek. İlk etap kampını tesislerinde gerçekleştiren Sarı – Kırmızılı takımın futbolcusu Bernard Mensah açıklamalarda bulundu. Kendi adına iyi hazırlandığını söyleyen Ganalı futbolcu, ” Hazırlıklarımız devam ediyor ancak yeteri sayıda futbolcumuz yok. Onların gelmesinin ardından tam olarak çalışabileceğiz” dedi. Adının Beşiktaş ve Fenerbahçe ile anılması üzerine Mensah, “Ben Kayserispor’un bir oyuncusuyum. Benim için en önemli unsur Kayserispor’dur. Kayserispor için oynayacağım. Elimden gelenin en iyisini yapacağım. Gelecek ile alakalı bir yorum yapamam her an her şey olabilir. Taraftara söylemek istediğim; bizi desteklemeye devam etsinler. Onların desteğine çok ihtiyacımız var. İnşallah hepimiz için güzel bir sezon olacak” açıklamasında bulundu.

Hikmet Karaman nezaretinde yapılan antrenman yaklaşık 1.5 saat sürdü. İzinli olan Artem Kravets ile birlikte yeni transferler Benoit Poulain ve Brice Dja Djedje takımdan ayrı çalıştı. Kaleci Eray İşcan düz koşu yaptı.  İLYAS KAPLAN

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla