SOYKARCI: ONUR DUYDUM AMA YOKUM

Kayseri Amatör Kulüpler Federasyon (ASKF) Kayseri Amatör Kulüpler Federasyon Başkanı Musa Soykarcı, Hunat TV’de yayınlanan Hunat’ta Spor porgramına konuk oldu.

Soykarcı, kendisinin Kayserispor Yönetim Kurulu’nda görmek isteyen Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz’e teşekkür etti ve onur duyduğunu ifade etti.Hunat’ta Spor Programı’nda İlyas Kaplan ve Salih Zeki Çetin’in sorularını yanıtlayan Soykarcı, uzun yıllardır ASKF’nin başkanı olduğunu ve artık yavaş yavaş görev süresinin sonuna geldiğini ifade etti. Soykarcı: “Uzun yıllardır amatör futbola ve Kayseri’ye hizmet etmeye çalışıyorum. Kayseri’yi çok seviyorum. Amatör branşlarda elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Bu süre zarfında da önemli işlere imza attığımı düşünüyorum. Çocuklarımın nasıl büyüdüğünü göremedim ama artık torun sevme zamanı. Yönetim kuruluyla oturup konuşuruz. Bu kararı tek başıma veremem ama artık görev süremin yavaş yavaş sonuna doğru geliyorum” ifadelerini kullandı.

Yaptığı basın toplantısında kendisini Kayserispor’un yeni yönetim listesinde görmek istediğini ifade eden Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz’e teşekkür eden Soykarcı: “Beni Kayserispor yönetimine layık gören herkese çok teşekkür ederim. Lakin ben mevcutta ASKF’nin başkanıyım. Bu teklif bana yapıldı. Açıkçası onur ve gurur duydum. Fakat Hunat TV ekranlarından şunu söylemek isterim ki, yönetimde olmayacağım. Başında olmadığım bir işin sonunda da olmak istemem. Ben bir Kayserispor taraftarıyım ve öyle kalmak istiyorum. Eğer bir danışan olarak fikirlerim önemsenirse ve bu konuda akıl alınmak isterse her zaman buradayım. Kayserispor için gereken neyse onu yaparım. Fakat dediğim gibi yönetimde yer almam söz konusu değil” ifadelerini kullandı. SALİH ZEKİ ÇETİN

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla