Vali Süleyman Kamçı, Gençlik ve Spor Bakanlığının projesi kapsamında düzenlenen ‘Tecrübe Konuşuyor, İçimizdeki Kahramanlar’ programının, 31 Mart Cuma günü Kayseri’de yapılacağını açıkladı.
Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişiminin bertaraf edilmesinde büyük katkı sağlayan gaziler ve şehit yakınlarının yaşadıklarının anlatıldığı programa tüm Kayserilileri davet eden Vali Kamçı, 15 Temmuz gecesi yaşanılan olayların Türk Milleti için bir dönüm noktası olduğunu belirtti. Vali Kamçı, 15 Temmuz hain darbe girişimi gecesi Fettullahçı Terör Örgütünün darbeci askerlerine karşı kahramanlık örneği sergileyen İsmet Doğan, Danyal Şimşek ve Mehmet Şükrü Kıntaş’ın programa konuşmacı olarak katılacağını ifade ederek, programda katılımcıların o gece yaşadıklarını Kayserililerle paylaşacağını belirtti.
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı ile sokağa dökülen kahramanlarımızın o gece yaşadıkları, hisleri ve duygularının vatandaşlarla paylaşılacağı ‘Tecrübe Konuşuyor, İçimizdeki Kahramanlar’ programı, 31 Mart 2017 Cuma günü Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezinde saat 19.30’da başlayacak. -İHA

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla