TÜRKİYE 2’inci Kadınlar Voleybol Ligi takımlarından Kayseri OSB Teknik Koleji Spor 1’inci Lig Play – Off yarıfinal müsabakaları için kampa girdi.

Türkiye 2’inci Kadınlar Voleybol Ligi 6’ıncı Grubu lider olarak tamamlayarak Play – Off yarıfinal maçları oynamaya hak kazanan OSB Teknik Koleji müsabakalar öncesi kampa girdi. Günde çift idman yaparak 4 – 5 – 6 Mart tarihlerinde Denizli’de yapılacak olan müsabakalara hazırlanan Kayseri takımı hazırlık müsabakaları yapacak.  Çok güzel 1 sezon geçirdiklerini belirten OSB Teknik Koleji Spor Kulübü Kaptanı Beyza Dursun, ”  12’de 12 yaparak ligi namağlup tamamladık. Şimdi Play – Off müsabakalarına gideceğiz. Play – Off yarıfinal müsabakalarında güçlü rakiplerimizle karşılaşacağız. Bizim de çok güçlü bir takımımız var. İnşallah bu sene 1’inci Lig’e çıkacağız. 2 Senedir grubu ilk 2 sırada tamamlayarak Play – Off’lara gitmeyi başardık. O zamanlar tecrübe oldu. Bu sene takım olarak güçlüyüz. Rakiplerimizde güçlü ama biz 1’inci Lig’e çıkmak istiyoruz” açıklamasında bulundu.

HARUN ŞAHİN: 1’İNCİ LİGE ÇIKMAK İSTİYORUZ

Başarılı bir sezon geçirdiklerini söyleyen OSB Teknik Koleji Spor Başantrenörü Harun Şahin, “Gruptaki bütün maçları kazandık. Play – Offlarda da yenilgi yüzü görmeden 1’inci lige çıkmak istiyoruz. Kamptayız, çok yoğun şekilde çalışıyoruz. Günde sabah akşam olmak üzere çift antrenman yapıyoruz. Play – Off’lar öncesi ilk hazırlık maçımızı bugün Nevşehir Belediyespor ile yağacağız.  Daha sonra da Elbistanspor ile bir hazırlık maçı yapacağız.  Ayarlayabilirsek bir kaç hazırlık maçı daha yapmayı planlıyoruz. 1’inci lig çok zor ama kendimize güveniyoruz. Bu kızlar Kayseri’nin kızları, sağlam ve ciddi mücadele vereceğiz. Kayseri’nin her zaman yanımızda olduğuna da inanıyoruz.  İnşallah başarılı şekilde 1’inc lig’e çıkarız” ifadelerini kullandı.  İLYAS KAPLAN

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla