CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 16 Nisan referandumu için gerçekleştirdiği ziyaret programı kapsamında, Pınarbaşı İlçe Temsilciliğinin açılışını yaptı.
Kılıçdaroğlu, Sarız ilçesindeki ziyaretleri ve mini mitinginin ardından Pınarbaşı’nda İlçe Temsilciliği binasının açılışını yaptı. Kılıçdaroğlu, ilçedeki vatandaşlar tarafından, Türk bayrakları ve parti bayrakları ile karşılandı.
İlçe binasını gezdikten sonra vatandaşı selamlayan Kılıçdaroğlu, “Güzel bir binanız var, hayırlı olsun diyoruz. Emek harcayanlara yürekten teşekkür ediyoruz. Önümüzde bir referandum var, 16 Nisan!da hep birlikte oyumuzu kullanacağız. Çocuklarımız, torunlarımız için ‘hayır’lı olsun diyelim. Kavgasız ve bayrağımızın altında huzurlu bir şekilde yaşayalım istiyoruz. Dünya kadar derdimiz var, başımıza bir de referandum açtılar. Sevgili aileler hiçbir anne nereye gittiği belli olmayan bir trene çocuğunu bindirmez. Şimdi diyorlar ki 80 milyonu sonu belli olmayan bir yola gönderelim, buna evet diyemeyiz” ifadelerinde bulundu.
Kılıçdaroğlu Pınarbaşı’ndan ayrıldıktan sonra STK temsilcileri ve muhtarlar buluşmak üzere Kayseri’ye hareket etti. -İHA

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla