Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Satranç İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Okullar Arası Satranç İl Birinciliği 148 okuldan 740 öğrencinin katılımı ile yapılıyor.

Okullar Arası Satranç (Küçük-Yıldız-Genç) İl Birinciliği Müsabakaları, Atatürk Spor Salonu’nda yapılan açılış töreni ile başladı. Müsabakalar, 12 Şubat’ta son bulacak.

Müsabakaların açılış törenine Vali Yardımcısı Mehmet Sadık Tunç, Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici, İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekici, sporcular, veliler ve davetliler katıldı. Açılış konuşmasının ardından Vali Yardımcısı Mehmet Sadık Tunç, Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici, İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekici turnuvanın açılış hamlesini yaptılar.

KIRIK AYAKLA SATRANÇ OYNAMAYA GELDİ

Vali Yardımcısı Mehmet Sadık Tunç, Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici, İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekici kırık ayağı ile satranç oynamaya gelen Ahmet Buğra Özırmak’ın alçısını imzaladılar.

2 gün önce basketbol oynarken sağ kaval kemiği kırılan ve müsabakalara Av.Ahmet Ulucan Ortaokulu adına katılan 5’inci sınıf öğrencisi Ahmet Buğra Özırmak’ın (12) yanına gelen protokol üyeleri 12 yaşındaki öğrencinin ayağındaki alçıyı imzaladı. Atatürk Spor Salonu’ndaki müsabakalar 2 gün sürecek. İLYAS KAPLAN

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla