İstikbal Mobilya Kayserispor Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı “Yüreği ile oynayan futbolculara ihtiyacımız var.” açıklamasında bulundu.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayraktar, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, Olağanüstü Genel Kurulu ve Çaykur Rizespor galibiyeti sonrası Kulüp tesislerine gelerek başkan Berna Gözbaşı’nı ziyaret ettiler. Kayserispor Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı ziyaretçilerine pastırma ikram etti.

Kayserispor Karpuzatan tesislerinde açıklama yapan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ” Pazar günü Gaziantep FK ile maçımız var, ben o maçta da başarılı olacağımıza inanıyorum. Belediye başkanları olarak her zaman yanlarında olacağımızı üzerimize düşeni yapmaya gayret göstereceğimizi buradan dile getirmek istiyorum” açıklamalarında bulundu. Berna Gözbaşı, “Bize şu an yüreği ile oynayacak, bu formanın hakkını verecek oyuncular lazım.  Pedro ile anlaşık, burada kalacak. Artem Kravets’i de kaybetmek istemiyoruz. Ama bitmiyor önümüzde dosya çok. İnşallah çözeceğiz” açıklamasında bulundu. İLYAS KAPLAN

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla