ÇOLAKBAYRAKDAR ÇİFTİ, YAŞLILARIN HAYIR DUASINI ALDI

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, eşi Fatma Çolakbayrakdar ile birlikte Kuşçu Marina’da yaşlılarla bir araya geldi. Başkan Çolakbayrakdar’ın daha önce huzurevine yaptığı ziyaret sırasında Kuşçu Marina’yı görmek isteyen yaşlıların isteğini yerine getirdi. Yaşlılarla tek tek yakından ilgilenen Çolakbayrakdar çifti, onların hem gönlünü hem de hayır duasını aldı.

Hoş sohbetin gerçekleştiği programda masaları tek tek gezerek, büyüklerine hal hatır soran Başkan Çolakbayrakdar,  onlara sağlıklı ve huzurlu bir yaşam dileğinde bulundu. Yaşlıların da Başkan Çolakbayrakdar’a duydukları sevgi ve gösterdikleri ilgi gözlerden kaçmadı.

Programda konuşma yapan Başkan Çolakbayrakdar, “Huzurevi ziyareti sırasında büyüklerimizden gelen talep üzerine Kuşçu Marina’da kahvaltıda bir araya geldik. Marina’yı görmek isteyen büyüklerimizi burada misafir ettik. Her daim büyüklerimize sonsuz saygı duyan bir toplumuz. Aile toplumuna vermiş olduğumuz değeri hiçbir zaman unutmamak lazım. Gerek Kocasinan Belediyesi, gerek şahsım olarak her zaman büyüklerimizin yanındayız. Kıymetli büyüklerimiz bizim başımızın tacıdır. Geleceğe köprü vazifesi gören, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara aktaran değerli büyüklerimize toplum olarak değer veriyoruz. Allah yaşlılarımızı başımızdan eksik etmesin. Değerli büyüklerimize hayırlı, sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum” ifadelerini kullandı.

Çolakbayrakdar çiftinin ilgisinden son derece memnun olduklarını dile getiren yaşlılar da dualar ederek, teşekkürlerini iletti. BaşkanÇolakbayrakdar ve beraberindekilerin, hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından program sona erdi.

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla