Okullu Genç Erkekler Futbol İl Birinciliği müsabakasında İncesu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile karşılaşan İncesu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi farklı galip geldi.

STAD: Argıncık 1 Nolu Saha

HAKEMLER: Mustafa Emre Doğruer** Burhan Başpınar** Sami Yılmaz**

HACILAR ALİ İHSAN KALMAZ ÇOK PROGRAMLI LİSE: İbrahim Dağdelen** Samet Kaan**** Enes Güney** İlhan Orak** Fatih Okcu** Mustafa Herdem** Mustafa Baktır** Mustafa Ildız** Aslan Deveci** Mehmet Ayrıç** Tarkan Mustafa Gülel**

İNCESU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ: Furkan Selim Bayrak* Selahattin Can Güven* Mustafa Özsoy* Samet Yalçın* Umut Düşünceli* Mustafa İlgin* Halil İbrahim Gürpınar* Salih Efe Kar* Ahmet* İbrahim Kağan* Hasan Uğur* (Adem Maviyıldız)

GOLLER: Samet Kaan Demir (5) (Hacılar Ali İhsan Kalmaz Çok Programlı Lise) Adem Maviyıldız (penaltıdan) (İncesu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi)

Argıncık sahasında oynanan maça baskılı başlayan Hacılar Ali İhsan Kalmaz Çok Programlı Lise ilk yarıyı 2-0 önde tamamladı. İkinci yarıda gollerine devam eden Hacılar okulu Samet Kaan’ın ayağından bulduğu 5 golle 3 puanın sahibi oldu. (STAJYERLER: SELÇUK CANBULAT – CELAL ATMACA)

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla